KURUMSAL | BİZ KİMİZ?

Kuyum sektörünün ışıldayan markası: Bayam A.Ş.

Sektörün yükselen markaları Altınçizgi ve Bayam&Bayam’ın arkasındaki güç nedir diye sorduğumuzda duyacağımız cevap, hiç bitmeyen bir enerji, ufku açık bir vizyon ve değişen dünyaya hızlı uyum sağlama yeteneği olacaktır. Bayam A.Ş., değerli taş seçiminden satışına, ince işçilikten yöneticiliğine kadar sektörün tüm departmanlarında bulunmuş, mutfaktan yetişmiş iki çalışkan kardeş tarafından kuruldu. Bayam Kardeşler, Bayam A.Ş.’yi kurdukları günden bu yana markalarına değer katmaya devam ediyorlar.

Markalaşma Yatırımları:

İki kardeş Altınçizgi, Bayam&Bayam, Altınçizgi Express ve Pırlant Ankara markalarını Bayam A.Ş., çatısı altında toplayarak, kurumsal yapılarını daha da güçlendirmişlerdir. Bayam A.Ş., kurumsal ve planlı reklam çalışmalarıyla da sektöründe rakiplerinden kolayca ayrılıyor. Mücevher günleri gibi sektörde gelenekselleşmiş etkinliklerden, özel günlerde yaptıkları kampanyalara, imaj kampanyalarından, taktiksel indirimlere yayılan geniş bir yelpaze de düzenli olarak iletişim yapan Bayam A.Ş. markaları, bu sayede her geçen gün büyüyor.

Yeni bir bin yıl başlarken, yeni bir marka

2000 yılında gelindiğinde Bayam Kardeşler, sektörün önde gelen markalarıyla yaptıkları anlaşmalar sayesinde büyümelerine hız kattılar. Nihayet, değerli maden işleme sanatının kadin bilgileriyle, zanaatın inceliklerini ve kendi yeteneklerini birleştirerek kuyum sektörüne yön verecek yeni bir şirket ve marka kurdular: ALTINÇİZGİ.

Mutlulukların altını çizen marka: Altınçizgi

Kurulduğu günden bugüne, güzel günlerin altını çizmeyi kendisine amaç edinen Altınçizgi, ulusal ve uluslararası kalite ve standartlarda kabul görmüş ürünleri doğru fiyatlarla müşterilerinin satışlarını yapıp; müşterilerinin memnuniyetini sağlamak yegane hedefi olmuştur.

Her yeni şube kurumsal başarının kanıtı:

Altınçizgi, rekabet koşullarının son derece sert olduğu kuyum sektöründe 2002 yılında Ulus Şubesi ni büyüterek markalaşma sürecinde önemli bir virajı başarıyla aldı. 2005 yılında başlayan şubeleşme hamlesi ise halen sürüyor. Son olarak Metromall AVM, Forum Outlet AVM ve İstanbul Anatolium Marmara AVM mağazası olarak toplam on yedi şube sayısıyla düzenli olarak arttırarak Türkiye’nin önde gelen mücevher markalarından biri olmayı başardı.

Tüm şube ve adreslerimiz için: ŞUBELERİMİZ

Pırlant ile Cepa AVM’de.

2016 yılında Bayam ailesine yeni katılan Pırlant mağazası, saat, mücevher ve altından oluşan ve seçkin markaları kapsayan ürün yelpazesi ile gruba yeni bir soluk getirdi. Pırlant markası ile özellikle saatteki iddiasını ortaya koymaya hazırlanan Bayam A.Ş., Bu markayı da Altınçizgi’yi olduğu gibi akılcı yatırımlarla büyütmeye hazırlanıyor.

Sektöre yön veren bir marka: Bayam&Bayam

Bayam&Bayam, kısa zamanda göz alıcı mücevher modelleri ve ünlü markalarıyla adından söz ettirdi. Bayam&Bayam, mücevheri hayatlarının bir parçası olarak gören ve hep farklı arayan müşterilerin tercihi oldu. Sergilediği özgün mücevher koleksiyonlarıyla müşterilerine heyecan, değerli rakiplerine ilham verdi.

Işıl ışıl mağazalar, deneyimli çalışanlar.

Kurumsallaşmanın önemli koşullarından birinin de Michael standartlarının her şubede aynı olması gerektiğini bilen altın çizgi, mağaza hiç dekorasyonuna ve personel eğitimine son derece önem veriyor. Eğitimli personel, müşterilerinin işçilikten maliyeti, mücevher tarihinden zanaatına kadar tüm sorulara cevap verebilecek donanıma sahip.

Mağaza konsepti

Altınçizginin ilham kaynağı: Arı Kuşu

Çalışkanlığı bey göz alıcı renkleriyle tanınan Arı Kuşu’nun, Altınçizgi’nin sembolü olmasına şaşmamak gerek. Dünya “Mücevher Kuşu” olarak da bilinen Arı Kuşu, olağan üstü güzel büyüye dikkat çeker. Ender olarak kanıtlanan ve son derece değerli olan bu güzel kuş, Altınçizgi’nin değerlerini zerafetle özetler.

Bize Ulaşın: İletişim ve Destek Formu

Whatsapp Destek: Mesaj Gönder (Uygulama otomatik olarak yönlendirilirsiniz.)

Sosyal Ağlar: En güncel paylaşımları aşağıdaki sosyal ağlardan ziyaret edebilir ve takip edebilirsiniz. 

“Bayam Kardeşler, sektörel deneyimlerini titiz iş disiplinlerini ve vizyonlarıyla birleştirerek Bayam A.Ş.’nin yıldızını daha da parlatıyor.

Teşekkür ederiz.”